Apie projektą

Ąžuolio namai – tai projektas, grindžiamas idėja sukurti mažaaukščių gyvenamųjų namų kvartalą, paremtą tvarumo principais ir leisiantį miesto žmogui mėgautis komfortu bei ramybe. Svarbu ne tik tai, kas vyksta dabar, bet ir gyventojų ateitis, todėl investuojame į kokybiškas medžiagas bei racionalius architektūros sprendimus, padedančius projektui tapti neatsiejama miesto dalimi.

5 ha teritorijoje suprojektuotas ir pradėtas statyti mažaaukščių, A+ energinės klasės namų kvartalas. Tai pirmasis išskirtinių statybinių sprendimų kvartalas Lietuvoje – namai, pastatyti karkaso-moduliniu namų principu.

Namo karkaso modulis susideda iš klijuotos LVL medienos, Neoporo, natūralaus medžio plaušo, magnezito plokštės, ilgaamžio, ventiliuojamo fasado plokštės su fotokeramine danga. Šis novatoriškas statybos principas, plačiai naudojamas Europoje bei Skandinavijoje suteikia galimybę pastatyti išskirtinės architektūros ir itin tvirtą namą.

Mūsų konstruktorių, architektų, KTU Architektūros ir statybos instituto specialistų bendradarbiavimo dėka buvo ištobulintas namo akustinis komfortas, sandarumas. Karkaso – modulinis namas yra pastatytas ant polinių pamatų, su karkaso modulio – betonine perdanga tarp pirmojo ir antrojo aukštų.

Nuo pat pradžių, kartu su architektu Rimu Adomaičiu ir RA studijos projektuotojų komanda kurta harmoninga kvartalo koncepcija, atsispindi visame projekte, kur kiekviena detalė darniai susilieja į vieną visumą. Siekiant pastatyti išskirtinį kvartalą Kauno rajone, pritaikytos iki šiol masinei statybai retai naudojamos statybinės medžiagos, bei taikomi pažangūs techniniai sprendimai, leisiantys kuo daugiau laiko džiaugtis gyvenimu ir kuo mažiau laiko skirti namo priežiūrai.

Namus, kurie pastatyti karkaso-moduliniu namų principu, išskirtinių statybinių sprendimų kvartale suprojektavo architektai Milda Barčauskaitė ir Gedeminas Barčauskas.

Namų viduje galėsite rinktis interjero ir dizaino studijos X-Arch architekto Rūstenio Milaševičiaus sukurtus interjero stilius bei baldus.

Šalia šimtamečio ąžuolo, tapusio šio namų kvartalo simboliu, vyrauja vieninga infrastruktūra – bus asfaltuoti platūs keliai, trinkelėmis iškloti pasivaikščiojimo takeliai, bendras kvartalo ir namų fasado apšvietimas, įrengtas parkas, suoliukai, laisvalaikio zona kartu su vaikų žaidimo aikštelėmis.

Iki projekto pabaigos, pagal Renaldo Juškevičiaus parengtą dendrologinį planą kvartale bus pasodinta keli šimtai žaliuojančių medžių ir kitų įvairių rūšių augalų.

Vienbučiai namai

Sublokuoti ties garažu, sienomis nesiribojantys su kaimynų namais. Dviaukščiai 150 m² namai su privačiais 4 arų sklypais, garažu, automobilio stogine.

Vienbutis namas
Vienbutis namas

Dvibučiai namai

Dviejų atskirų butų gyvenamasis pastatas, su privačiais 3 arų sklypais. Yra galimybė rinktis skirtingo bendro ploto namus: bendras dviejų aukštų buto plotas 127 m² arba 90 m², kiekvienam butui dvi parkavimo vietos automobiliui.

Dvibutis namas
Dvibutis namas

Mūsų partneriai:

1 architektas
KTU