Techniniai sprendimai

A+ klasės ENERGINIS EFEKTYVUMAS

A+ klasės ENERGINIS EFEKTYVUMAS

A+ klasės energinis efektyvumas užtikrinamas inovatyviais inžineriniais sprendimais ir aukščiausios kokybės statybinių medžiagų panaudojimu. “Ąžuolio namų” gyventojai džiaugsis šiltu būstu ir tuo pačiu mažomis šildymo sąnaudomis.

LVL MEDIENA

LVL MEDIENA

Tai technologiškai ištobulinta, aukštos kokybės struktūrinė pušies ir eglės mediena. Homogenišką simetrišką struktūrą turinti medžiaga, nepaisant sezoninių veiksnių, aplinkos ir klimato sąlygų, nekeičianti savybių. LVL mediena klijuojama nekenksmingos sudėties klijais, atspari ugniai, kadangi pasižymi mažesniu medžiagos poringumu.

MEDŽIO PLAUŠAS

MEDŽIO PLAUŠAS

Aplinkai draugiškas produktas, neišskiriantis jokių sveikatai kenksmingų medžiagų. Pagamintas iš medienos, nenaudojant klijų ar kitos rišamosios medžiagos – plokštes suriša medienoje natūraliai esantys medžių sakai. Medžio plaušas – puiki akustinė medžiaga sugerti triukšmui.

ŠILDYMAS – VĖSINIMAS

ŠILDYMAS – VĖSINIMAS

Šilumos siurblys oras-oras. Aukščiausios A+++ energijos vartojimo efektyvumo klasė, sistema su kuria galite šildyti arba vėsinti patalpas. Šildomos grindys.

VĖDINIMAS – REKUPERACINĖ SISTEMA

VĖDINIMAS – REKUPERACINĖ SISTEMA

Aukšto efektyvumo rotacinis šilumogrąžis su EC motoru.

VIDAUS APDAILA

VIDAUS APDAILA

Vidaus apdailai naudojamos nekenksmingos, kokybiškos medžiagos. Galimybė rinktis pilną arba dalinę apdailas.

SAUGUMAS

SAUGUMAS

Apšviesta ir uždara kvartalo teritorija, įrengta saugos bei priešgaisrinė signalizacija leisis jaustis ramiai tiek būnant namuose, tiek išvykus atostogų. Kvartalo nekerta bendro naudojimo gatvės, tad teritorijoje automobilių eismas yra minimalus. Jaukiai ir saugesniai kvartalo aplinkai įrengiamas bendras kvartalo ir namų fasado apšvietimas su astrologiniu laikrodžiu, kurio dėka tausojama elektros energija.

PRIVATUMAS

PRIVATUMAS

Didelės erdvės tarp namų suteiks privatumo pojūtį. Dėl Jūsų pačių ir kaimynų ramybės kvartale nebus galima naudotis benzininėmis aplinkos priežiūros priemonėmis, kad nekelti triukšmo.

VIETA AUTOMOBILIUI

VIETA AUTOMOBILIUI

Vienbučiuose namuose įrengtas garažas, automobilio stoginė. Erdvi aikštelė dviems automobiliams prie kiekvieno dvibučio namo. Pagal poreikį gali būti įrengta elektromobilių įkrovimo stotelė.

ERDVĖ IR NATŪRALI ŠVIESA

ERDVĖ IR NATŪRALI ŠVIESA

Namuose netruks natūralios šviesos – dideli langai, aukštos 2.80 m lubos.

Fasadas

Išskirtinai ilgaamžis, ventiliuojamas namų fasadas iš KMEW plokštės, su fotokeramine danga, pasižymi ypač dideliu atsparumu drėgmei ir šalčio ciklams, ultravioletiniams spinduliams ir įvairiems nešvarumams. Dėl medžiagoje esančių fotokatalizatorių, fasado paviršius ilgą laiką išsaugo naujoviškumą ir spalvos ryškumą. Todėl panaudojus japonų gamybos plokštę KMEW, fasadas bus ne tik gražus ir švarus, bet ir prisidės prie ekologiškos aplinkos kūrimo. Kaip ši sistema veikia? Titano dioksido katalizatoriai TiO2, kurie naudojami fotokeraminės dangos gamyboje, veikiami UV spindulių suardo azoto ir sieros oksidų junginius iki neutralių, aplinkai nekenksmingų azoto ir sieros rūgšties jonų. Fasadas atsparus ugniai, nedegumo klasė A2 (nepalaiko degimo). Paskaičiuota, kad 170 m² namo fasado plokščių su fotokeramine danga valymo sistema prilygsta 12 tuopų oro valymui. Užtikriname, būsite ramūs, kad nereikės rūpintis fasado priežiūros darbais.

Fasadinė KMEW plokštės savybės:

  • Plokštė ypatingai atspari UV spindulių poveikiui ir temperatūrų kaitai. Atspari ugniai, nedegumo klasė A2.

  • Savaime nusiplaunanti, ekologiška fotokeraminė danga.

  • Fotokeraminės dangos plokštės paviršius - draugiškas mus supančiai aplinkai, be kenksmingų medžiagų.

  • Fasadui suteikiama 10 m. garantija.

  • Ventiliuojamo fasado struktūra nepakinta per 30 m.

Fasadas

Individuali apdaila

Galime pasiūlyti būstus su pasirinktu apdailos lygiu, interjero stiliumi, kurie neapsiriboja renkantis tik medžiagų spalvas. Namų viduje galėsite rinktis interjero ir dizaino studijos X-Arch architekto Rūstenio Milaševičiaus sukurtus interjero stilius, baldus bei šviestuvus funkcionaliai pritaikytus šioms erdvėms.

Fasadas